ساکشن-بازو

ساکشن و لیپوساکشن بازو چیست؟

یکی از شایعترین بخش های بدن که مستعد تجمع چربی است و براحتی و به سرعت می تواند ظاهری ناخوشایند پیدا کند بازو است. این مشکل با افزایش سن و یا چاقی می تواند تشدید شود که یکی از راحت ترین و سریع ترین راههای درمان آن ساکشن بازو است. جالب است بدانید که این مشکل گاهی با ورزش و رعایت تغذیه هم برطرف نمی شود و باعث به هم خوردن تناسب در نیمه بالایی بدن می شود. لیپوساکشن بازو و لیفت آن می تواند به کمک افرادی که برای زیبایی اندام خود ارزش قائلند آمده و در کوتاهترین زمان ممکن تجمع چربی ها را برطرف نماید.

لیپوساکشن-بازو

هدف از عمل ساکشن بازو:

همانطور که گفته شد جهت حذف چربی های اضافه و تخلیه آنها در زیر پوست ناحیه بازو عمل لیپوساکشن انجام می گیرد و در نتیجه بازویی خوش فرم و متناسب خواهید داشت.

نحوه عمل لاغری بازو و یا جراحی لیفت بازو

عمل لیپوساکشن بازو به این صورت است که پزشک متخصص  با ایجاد یک برش ۳ میلیمتری در بالا و پشت آرنج  اقدام به ساکشن و حذف چربی‌های اضافه در محل بازو می کند. این عمل لاغری بازو بدون بیهوشی و تنها با بی حسی موضعی و در نتیجه بدون هیچ گونه درد انجام خواهد گرفت.

عوارض لیپوساکشن بازو و یا ساکشن بازو

در لیپوساکشن نیز همچون همه‌ی عمل های جراحی احتمال بروز عارضه وجود دارد اما این احتمال کمتر از ۱ درصد است و در همه بیماران رخ نمی‌دهد. این عوارض می تواند عفونت خونریزی و یا کبودی باشد که با رعایت اصول جراحی می توان امکان ایجاد آنها را از بین برد.

مزایای ساکشن و لیپوساکشن بازو:

کم بودن مدت زمان عمل ساکشن بازو

از بین رفتن مشکل آویزان و شل بودن بازو

عدم نیاز به بیهوشی کامل و عمل با بیهوشی موضعی انجام می گیرد

عدم به وجود آمدن زخم یا اسکار روی ناحیه بازو

مناسب بودن هزینه ساکشن بازو نسبت به سایر عمل‌های جراحی (برای اطلاع از هزینه عمل ساکشن و لیپوساکشن بازو در سال ۱۴۰۱ می توانید با مطب دکتر محمود راسخی تماس حاصل فرمایید.)

لیفت-بازو

سوالات متداول در مورد لیپوساکشن و لاغری بازو:

آیا بعد از عمل لاغری بازو نیاز به استراحت طولانی مدت است؟

لیپوماتیک بازو و یا لیپوساکشن بازو نیاز به استراحت طولانی مدت نیست. بعد از عمل ، باید راه برود. بیمار بعد از یک روز می تواند به فعالیت روزمره خود باز گردد.

بعد از عمل ساکشن بازو آیا امکان برگشت چربی‌های زاید وجود دارد؟

اگر بیمار بعد از لیپوساکشن، رژیم غذایی و برنامه های ورزشی خود را رعایت نکند، امکان اضافه سایز وجود دارد.

در بعضی مواقع، افتادگی پوست بازو وجود دارد، به عبارت دیگر، در معاینه و لمس، احساس میشود چربی بازو کم بوده ولی پوست اضافه وجود دارد.

این حالت، بیشتر در افرادی ایجاد میشود که قبلا چاق بوده و در حال حاضر کاهش وزن زیادی پیدا کرده اند و در نتیجه چربی از بین رفته ولی پوست، به موازات کم شدن چربی، کاهش پیدا نکرده است.

در این افراد باید  لیفت بازو کرد یعنی قسمتی از پوست را با جراحی خارج کرد.

آیا میتوان لیفت بازو بدون جراحی انجام داد؟ تقریبا خیر. پوست اضافه باید برداشته شود در نتیجه بدون جراحی، لیفت بازو امکان پذیر نیست.

آیا میتوان لیفت بازو با لیزر انجام داد؟ در مواقعی که پوست به مقدار زیادی اضافه است لیزر نمیتواند این پوست اضافه را بردارد و در نتیجه این افراد باید تحت جراحی برای لیفت بازو قرار گیرند.

توصیه ها برای لیفت بازو بدون جراحی یا لیفت بازو با لیزر، بیشتر جنبه تبلیغاتی داشته و در واقع صحت ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در مورد عمل لاغری بازو با دکتر محمود راسخی، میتوانید با شماره ۰۹۰۴۶۰۹۹۲۰۴ از طریق تلگرام، واتساپ به صورت پیامکی ارتباط برقرار نمایید.

عمل-لیفت-بازو

مطالب مرتبط به این عمل:

ساکشن غبغب

ساکشن شکم

ابدومینوپلاستی